Розпочато перший тренінг у межах Другого спеціалізованого курсу з медичного права для адвокатів

03.03.2018

Ми розпочали! Перший тренінг в межах Другого спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів офіційно відкрито!!!

_dsc1030Вітаємо адвокатів, які пройшли конкурсний відбір – попереду багато цікавої та корисної для Вас інформації. Уже сьогодні кожен з Вас стане дружнішим з медичним правом, ми в цьому переконані.

Дводенний тренінг відкривали організатори та тренери.

«Я Вас запрошую в нашу родину медичного права!», — тренер Ірина Сенюта привітала учасників із початком навчання, познайомившись особисто із кожним. Адвокати мали можливість представитись та розказати чому так сильно зацікавлені у проходженні курсу.

_dsc1158

Директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома зазначив: «Прямо зараз ми формуємо спільноту фахівців з медичного права і саме Ви ті експерти, які нам потрібні!».

Привітала учасників Керівник Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» Олена Кучерук зі словами: «Мені дуже приємно бачити, що Ви є тут – адвокати, яким дійсно цікава тема медичного права». А ми дуже вдячні за підтримку в реалізації навчання!

_dsc1079

Щиро бажаємо успіху всім адвокатам-учасникам!

_dsc1061-kopiya _dsc1284 _dsc1034

Навчання організовано Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Фундацією медичного права та біоетики, Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».