Почався конкурсний відбір на посади директорів місцевих Центрів з надання БВПД

20.04.2015

З 20 по 29 квітня у Києві відбудеться інтерв’ювання кандидатів на посади місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурс з відбору претендентів на посади директорів Центрів з надання БВПД проводиться з 13 березня по 30 квітня 2015 року.

Усього до конкурсної комісії надійшло до опрацювання 470 заявок. 347 претендентів, які відповідають визначеним кваліфікаційним вимогам,  з усіх регіонів України, запрошено до Києва на співбесіду.

Співбесіду та інтерв’ювання претендентів проводитимуть члени конкурсної комісії. Склад конкурсної комісії сформовано за пропозиціями відкритої громадської платформи  з розвитку української системи безоплатної правової допомоги.

Порядок проведення конкурсу, а також форма он-лайн заявки для участі у ньому розроблені за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та обговорені з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затверджені Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше