Оголошується конкурс творчих робіт для студентів юридичних клінік "Юридична клініка: шлях до правничої професії"

18.02.2015

До участі в конкурсі  запрошуються студенти юридичних спеціальностей ВНЗ України, які залучені до роботи юридичних клінік. Конкурс проводять спільно Українська фундація правової допомоги  та Асоціація юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час написання робіт перед студентами постане складне, але цікаве завдання – визначити роль юридичної клініки у становленні студентів у професійному житті.

Вимоги до конкурсних робіт:

1. Роботи, що подаються на конкурс мають бути у вигляді есе та зосереджені на визначенні ролі юридичної клініки на шляху до юридичної професії для студентів.

2. Мова написання: українська.

3. Шрифт: 12 кеглем, Times New Roman, з одинарним інтервалом.

4. Кількість знаків  3-5 тис.

Критеріями оцінки конкурсних робіт є: загальна ерудиція конкурсанта, його вміння  оригінально подати та логічно сформулювати думку,  грамотність викладу,  наявність історії успіху або прикладу із практики діяльності в юридичній клініці, що ілюструє найбільш вагомий отриманий студентом досвід або суспільно значущий внесок.

Конкурсні роботи надсилайте на електронну пошту  pr.law.clinic@gmail.com  до 18 березня 2015 р. із зазначенням у темі повідомлення: «Юридична клініка. Студентський конкурс робіт» Разом із студентською роботою необхідно буде подати заповнену аплікаційну форму на участь у конкурсі.

Щоб заповнити аплікаційну форму, перейдіть за посиланням

Оцінювати конкурсні роботи будуть залучені члени правління Асоціації Юридичних клінік України  (АЮКУ) та представники неурядових громадських організацій. Автори найкращих творів будуть нагороджені цінними призами.  Головний переможець буде нагороджений спеціальнім призом Конкурсу – участю в  міжнародній  щорічній конференції з розвитку юридичних клінік.  Також найкращі твори будуть надруковані в регіональних ЗМІ  та використані при підготовці публікацій: буклетів про діяльність юридичних клінік України.

Результати Конкурсу буде оголошено на початку квітня  2015 року.

Нагородження переможців відбудеться в м. Києві  – за участі 10 найкращих авторів творів, представників громадських організацій, АЮКУ.

Контакти для зв`язку:

Контактна особа: Катерина Хільчевська

e-mail: pr.law.clinic@gmail.com, тел.: (044) 280-67-40