ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

20.11.2017

20 листопада Міністерство юстиції України оголосило конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

minjus

Конкурс пройде за повністю новою — вдосконаленою процедурою відбору.

Прозорість та повна відкритість процесу відбору гарантовано новим Порядком проведення конкурсу, який був розроблений за участі поважних українських та міжнародних партнерів, зокрема Міжнародним фондом «Відродження», Центром стратегічного захисту Харківської правозахисної групи, представниками Посольств Канади і США та Офісу Ради Європи в Україні.

Документ ліквідовує всі недоліки, які мав порядок раніше, унеможливлює будь-який вплив на проведення конкурсу ззовні та гарантує об’єктивний і чесний результат. Новий порядок відбору дасть можливість обрати на цю вкрай важливу посаду дійсно найкращого кандидата.

Контролювати процес відбору буде нова конкурсна комісія, до складу якої входять експерти, яких рекомендували українські та міжнародні партнери і донори.

Усі, хто бажає взяти участь у відборі, мають впродовж 15 робочих днів з дня початку прийму документів (20 листопада) подати усі необхідні документи через поштову скриньку Міністерства юстиції або поштою за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10, та на електронну адресу l.mykhalchuk@minjust.gov.ua.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2823/5 у кілька етапів:

  • перевірка документів, поданих кандидатами на відповідність загальним вимогам, визназначеним Порядком;
  • тестування (тест загальних навичок);
  • співбесіда.

За результатами проведення конкурсного відбору інформація про кандидатів, які отримали три найвищі конкурсні бали за результатами проведеного конкурсу, буде розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції та веб-сайті Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу Ви зможете на офіційному сайті Міністерства юстиції України.