Огляд перспектив і викликів діяльності державної системи безоплатної правової допомоги

14.02.2018

Сьогодні у Києві керівний склад Координаційного центру з надання правової допомоги здійснював огляд перспектив та викликів діяльності системи для актуалізації бачення цієї діяльності та її подальшого розвитку.

_dsc0768Державна система безоплатної правової допомоги від початку створення завжди демонструвала здатність оперативно реагувати на зміни. Для того, щоб рухатись вперед, необхідно чітко розуміти її сучасний стан. Із цією метою учасники заходу сьогодні аналізували перемоги та невдачі діяльності державної системи БПД, виклики, які стоять перед системою, в контексті безумовної орієнтованості на потреби громад. Знайдені під час обговорення у групах відповіді на ці питання дозволили виробити спільне бачення команди Координаційного центру з надання правової допомоги щодо подальшої роботи усієї державної системи БПД.

Захід відбувся за ініціативи Координаційного центру з надання правової допомоги у співпраці з Українською фундацією правової допомоги, за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».