НОВИЙ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: ОГЛЯД ТА ЗАСТОСУВАННЯ В СВІТЛІ СТАНДАРТІВ ЄКПЛ

09.06.2013

Тренінг для адвокатів – тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу (6-8 червня 2013, Київ).

ЦІЛІ:

  • Створити мережу адвокатів – тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу з метою застосування Кримінального процесуального кодексу України (КПК) у світлі практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та підготовки/ консультування своїх колег на основі такого підходу.
  • Дослідити стандарти Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ), що стосуються застосування норм КПК України.
  • З’ясувати та обговорити проблемні питання застосування КПК крізь призму практики ЄСПЛ:

1. навчитися ефективно використовувати на практиці переваги змагальної системи у кримінальному судочинстві;

2. опрацювати проект методичних рекомендацій щодо здійснення ефективного захисту у кримінальному провадженні з урахуванням ЄКПЛ.

Тренінг проведено в рамках Проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» за фінансової підтримки Уряду Данії.

Матеріали тренінгу

КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: Засади змагальної системи у кримінальному провадженні

Досудова стадія: застосування запобіжних заходів крізь призму стандартів захисту права на свободу та особисту недоторканність

Угода про визнання винуватості та угода про примирення

Практичні питання взаємодії з органами досудового розслідування в контексті забезпечення права на безоплатну правову допомогу у кримінальному провадженні

Фотогалерея