НАЦІОНАЛЬНА ОЛІМПІАДА ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК ІЗ КОНСУЛЬТУВАННЯ КЛІЄНТІВ, 2016

05.03.2016

10-12 березня 2016 року у Національному університеті «Острозька академія» (м. Острог) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів 2016.

Мета змагань — сприяння поглибленню знань та інтересів серед студентів юридичних факультетів в галузях превентивного права і консультаційних функцій юридичної практики. Окрім того, змагання покликані розвивати в студентів навики інтерв’ювання клієнта, планування та аналізу в процесі побудови відносин на рівні “юрист-клієнт” під час ведення прийому в юридичному офісі.

За своєю формою змагання імітують процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участю двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Студенти повинні з’ясувати необхідну інформацію, дослідивши з клієнтом обставини справи, виявити справжні мотиви звернення та очікування клієнта, сутність проблеми та націлити клієнта на стратегію подальшої роботи над справою.

Олімпіада проходитиме у три тури: чвертьфінальний, півфінальний та фінальний. Чвертьфінальний тур може відбуватися у два етапи, участь у яких беруть усі команди-учасники.

Організатори Олімпіади: Асоціація юридичних клінік спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа: Марія Цип`ящук, oa.probono@gmail.com ,097 703 48 55