КРУГЛИЙ СТІЛ «ЮРИДИЧНІ КЛІНІКИ: 20 РОКІВ ПРАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ, ПРАВОЗАХИСТУ І ПРАВОВОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

12.12.2016

15 грудня 2016 р. у залі музею Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Г.Сковороди 2.) відбудеться круглий стіл на тему: «Юридичні клініки: 20 років практичного навчання, правозахисту і правової освіти в Україні».

Захід організовано Асоціацією юридичних клінік України у співпраці та за підтримки Української Фундації Правової Допомоги, Міжнародного фонду «Відродження», Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Початок заходу о 10:00. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30.

Круглий стіл має на меті обговорення діяльності юридичних клінік в Україні, розвитку юридичної клінічної освіти у співпраці з органами виконавчої влади, що здійснюють державну політику в галузі юридичної освіти, провідними провайдерами правової допомоги та міжнародними інституціями, а також, визначення стратегічних завдань юридичної клінічної спільноти та план дій щодо їх досягнення.

У заході візьмуть участь представники провідних юридичних клінік України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції, міжнародних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадських організацій правозахисного спрямування.

Для висвітлення заходу та участі в прес-брифінгу потрібна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до члена правління Асоціації юридичних клінік України Юлії Матвєєвої за телефоном 0506834994 або електронною поштою julybirch@ukr.net до 18.00 14 грудня 2016 року.

logos