Круглий стіл "Досвід та перспективи правового захисту учасників АТО"

20.07.2015

Волинська обласна громадська організація «Центр Правової Допомоги» запрошує на дискусію у форматі круглого столу. Захід відбудеться 21 липня 2015 року у містах: Ковелі та Луцьку.

До діалогу запрошують правозахисників, депутатів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування (суди, військова прокуратура, військкомат, органи соціального захисту населення, Центри зайнятості, РДА, ВОДА, управління держкомзему) та ЗМІ.

Захід проводиться з метою представлення досвіду досвід громадських організацій у сфері захисту прав учасників АТО, перегляду найбільш поширених правових потреб  учасників АТО та обмінятися досвідом щодо шляхів їх вирішення.

Також під час заходу передбачено обговорення координації зусиль з органами влади у вирішенні таких проблем та поширення інформації серед  учасників АТО та членів їх сімей про можливість отримання безоплатної правової допомоги на Волині.

Результати обговорення будуть представлені на національному рівні.

Час і місце проведення:

  • Ковель — 21 липня, о 11.00, в КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр» (вул. Незалежності, 89, 2-й поверх);
  • Луцьк — 21 липня, 15.00, конференц-зала готелю «Україна» (вул. Словацького, 2).

Контакти: Наталія Самчинська, e-mail: center.legalaid@gmail.com, тел.: (066) 176-29-27,www.legalaid.in.ua

Довідка Захід організований мережею Центрів правової інформації та консультацій у партнерстві з Українською фундацією правової допомоги спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Джерело — Правовий Простір