Допомагаємо тим, хто допомагає іншим: Простір Pro Bono

03.11.2017

Справжнє громадянське суспільство – яким воно має бути? Таким, де кожен відчуває відповідальність за себе, за ближнього та країну в цілому. Це суспільство, в якому проблема одного не залишає байдужим іншого, де кожен готовий прийти на допомогу, коли це необхідно.

23192543_1529390893784704_11857464_o«Допомогти тим, хто допомагає іншим» — це не гра слів. Громадські організації не створюються просто так. Зазвичай, створення громадської організації чи об’єднання, діяльність волонтерського руху спричинено бажанням людей об’єднати зусилля для вирішення конкретних проблем, що існують в суспільстві. Тобто діяльність таких організацій по суті і є відображенням суспільних проблем та потреб.

До Простору Pro Bono звертаються різні громадські організації та ініціативи. І ми намагаємось допомогти їм. Нещодавно партнери Простору допомогли зареєструвати Всеукраїнське об’єднання протидії торгівлі людьми. А в процесі наразі знаходиться підготовка статутних документів для ГО «Україна без тортур».

Але існують випадки, коли потужні громадські організації потребують допомоги, і ніхто не зголошується їм допомогти. Що ж тоді казати про ті, які тільки починають свою діяльність? Це питання, на жаль, поки що залишається відкритим. І ми шукаємо на нього відповідь.

Ми дуже цінуємо наших партнерів та тих, хто нам довіряє і звертається по допомогу. Звісно, людям хочеться звертатися до тих, хто не байдужий до суспільних проблем. Юристи та адвокати, які співпрацюють з Простором, у вільний від інших справ час приділяють усю свою увагу та знання для допомоги соціально значущим ініціативам. Це і є справжня соціальна відповідальність.

Що таке Простір Pro Bono?

Це можливість громадським ініціативам, громадським організаціям, рухам, які своєю діяльністю допомагають іншим, отримати юридичну допомогу безкоштовно.

Як це працює?

Якщо ваша ініціатива чи організація потребує юридичної допомоги, ви можете заповнити заявку на сайті http://pro-bono.in.ua (кнопка «Отримати правову допомогу») та відправити її.

Ми отримуємо вашу заявку, формуємо електронну розсилку до партнерів Простору (це більше 30 київських юридичних компаній). Після того, як юридична компанія відповідає нам, що береться за ведення вашої справи, ми інформуємо вас про це, та надаємо усю необхідну для подальшої роботи інформацію юристу.

Хто надає таку допомогу?

Простір Pro Bono не займається безпосереднім наданням юридичної допомоги. Він є, скажімо так, «зв’язною ланкою» між вами та юридичною компанією, що надає юридичні послуги Pro Bono (на благодійних засадах). Партнерами Простору є більше 30 юридичних компаній, інформацію про яких ви можете переглянути на нашому сайті: http://pro-bono.in.ua/infomaterials/lawfirms_partners/ .