День медичного права у Запоріжжі

25.05.2018

25 травня в м. Запоріжжя пройшов круглий стіл на тему: «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування».

Третій із серії регіональних круглих столів, метою яких є спільне обговорення проблемних питань медичного права усіма учасниками процесу захисту права людини на медичну допомогу.

_dsc0521

Спільна дискусія за участі місцевих адвокатів, суддів, представників Генеральної прокуратури України та Національної поліції України є особливо цінною в контексті медичної реформи в країні та особливостей правозастосування, пов’язаних з цим.

Директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома зазначив під час відкриття заходу: «Фундація зацікавлена у підтримці спеціалізації Адвокатури, оскільки від цього залежить якість правової допомоги для людей».

_dsc0567

Привітала учасників голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Ірина Сенюта, яка виступила модератором заходу.

_dsc0590

Круглий стіл на тему: «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування» організовано Комітетом медичного медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, Українською фундацією правової допомоги, Фундацією медичного права та біоетики України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

_dsc0498 _dsc0520