Черговий круглий стіл у межах регіональних заходів з медичного права пройшов у Києві

22.05.2018

21 травня у Києві пройшов круглий стіл на тему «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування».

_dsc0401

До обговорення долучились фахівці з різних сфер правозастосування: представники Генеральної прокуратури України, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я України та адвокати — члени Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

_dsc0406 _dsc0442 _dsc0481

Учасники подискутували на теми реформування пенітенціарної системи, обговорили алгоритм проведення заходів медичного характеру в ізоляторах тимчасового тримання, першочергові дії для забезпечення права на медичну допомогу в місцях несвободи та інші важливі теми.

Це був другий із серії круглих столів, організованих з метою налагодження ефективного діалогу з усіма учасниками судового процесу щодо питань забезпечення захисту права на медичну допомогу. Модератором виступила Ірина Сенюта – голова Ком_dsc0378ітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Пошук можливих шляхів вирішення проблемних питань можливий лише завдяки комунікації усіх учасників судового процесу. Ми щиро вдячні усім, хто взяв участь у заході! Наступний круглий стіл, присвячений обговоренню питань медичного права, відбудеться у Запоріжжі уже 25 травня 2018 року.

_dsc0470 _dsc0467 _dsc0445

Захід організовано Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, Українською фундацією правової допомоги, Фундацією медичного права та біоетики України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».