«Біржа Рro Bono» оперативне інформування та отримання запитів громадян

26.12.2014

Для надання фахової юридичної допомоги учасникам мирних протестів, які постраждали від протиправних дій правоохоронних органів, громадські організації долучаються до роботи Центру правової допомоги для учасників мирних протестів.

До роботи Центру вже долучилися члени Української Гельсінської спілки з прав людини,  Міжнародний Фонд «Відродження», а також провідні юристи та адвокати країни.

Українська фундація правової допомоги та партнери об’єднують свої зусилля у рамках діяльності  «Біржі Рro Bono» http://pro-bono.in.ua.  Перелік актуальних справ — які ведуть адвокати, що бажають надавати безоплатну правову допомогу на умовах Рro Bono —  буде постійно розміщуватися в публічному доступі.

З метою оперативного інформування та отримання запитів громадян, а також опрацювання адвокатами та ведення єдиного реєстру справ, які потребують залучення адвокатів на умовах Pro Bono, на сайті Біржі створено електронну адресу: info@pro-bono.in.ua.

Безоплатна правова допомога на умовах Рro Bono буде надаватися по різним категоріям справ, залежно від запитів потерпілих.

Будь ласка, надсилайте свої запити на вказану адресу. Будемо раді Вам допомогти.

Довідково: Біржа Pro Bono заснована з метою створення єдиної комунікаційної інтернет-платформи для ефективної взаємодії партнерів у розвитку культури Pro Bono та кваліфікованому захисті громадян.

Засновники Біржі Pro Bono:

Телефон гарячої лінії: +38 (044) 361-38-33

Довідково: Pro Bono – походить від латинської фрази Pro Bono Publico, що означає «для суспільного блага». Останнім часом термін використовується в юридичній професії для позначення безкоштовної діяльності адвокатів для вразливих категорій населення, які не мають змоги оплатити такі послуги.