Біржа Pro Bono: обмін досвідом з метою розвитку

24.06.2015

Сьогодні у Киргизстані відбулась конференція Pro Bono з метою впровадження практики Pro Bono в Киргизстані за участі юридичних фірм, адвокатури КР, Асоціації «Юристи Киргизстана», Міністерства юстиції КР, ПРООН, УВКБ ООН, Фонд «Сорос», USAID, Американської асоціації юристів,  експерти з PILnet (Москва), по відео-конференції: експерти міжнародних юридичних фірм  Dentons і DLA Piper France LLP.  Участь у Конференції у форматі скайп взяли представники Української Біржі Pro Bono з метою обміну досвідом та представлення роботи Біржі в Україні.

Зокрема, у ході обговорення учасники від України розповіли про умови та справи, які розглядаються у Біржі, про роботу регіональних координаторів Біржі в Україні. Також, представлено український досвід залучення юридичних партнерів до участі у Біржі Pro Bono та мотивація брати справи, які зареєстровані у Біржі. Представники Української фундації правової допомоги, яка є офісом Біржі Pro Bono представили успішні кейси у Біржі Pro Bono та подальші плани з розвитку Біржі.

Сподіваємось, наш досвід та практичні поради стануть корисними нашим киргизським партнерам, а участь у Конференції  Української Біржі Pro Bono — перший крок до успішного партнерства.