8-й щорічний Європейський Pro Bono форум PILnet

13.06.2014

Українська фундація правової допомоги є  членом Європейського Альянсу Pro Bono. Представники Фундації в цьому році вже вдруге візьмуть участь в головній події в сфері Pro Bono. В листопаді 2014 року в Лондоні (Великобританія) відбудеться 8-й щорічний Європейський Pro Bono форум PILnet.

Важлива подія,  для юристів, що працюють в Pro Bono, для керівників громадських організацій, діяльність яких спрямована на захист прав людини та доступ  до справедливого правосуддя, відбудеться 5-7 листопада в Лондоні. За  більш детальною інформацією та для реєстрації, заходьте на сайт  www.probonoforum.eu.

 

Реєстрація на участь в Європейському Pro Bono Форумі, який відбудеться 5-7 листопада 2014 року в Лондоні, вже розпочалася.

Форум грає важливу роль у підтримці розвитку Pro в Європі та в усьому світі. Об’єднуючи зростаючу  спільноту, яка визнає нагальну необхідність  та важливість Pro Bono — провідних діячів з юридичних фірм, корпорацій, асоціацій, НУО – захід створює умови, завдяки яким учасники можуть розглянути та відкрити для себе найбільш ефективний вид співпраці для вирішення важливих питань соціальної справедливості.  Через участь в  інтерактивних семінарах, залучення до неформального спілкування в колі колег, а також структурованих мережевих можливостей, учасники матимуть змогу познайомитися більше з Pro Bono спільнотою та матимуть широкі можливості для налагодження подальшої співпраці, пошуку партнерів та створення альянсів, діяльність яких допоможе захищати права в усьому світі.

На Форумі  2014 року буде  зроблено наголос на дієвих інструментах, які необхідні для запуску успішної Pro Bono програми, проектів для корпоративних юристів, прав Ромів, а також використання технології для просування змін. Місцеві, європейські та глобальні проблеми, що стосуються застосування Pro bono, будуть також внесені до порядку денного.  Крім того на Форумі буде оголошено  переможців Європейського Pro Bono Awards PILnet.

Реєстрація