8-й щорічний Європейський Форум Pro Bono

23.10.2014

5-7 листопада у Лондоні відбудеться одна з найважливіших подій у світі Pro Bono – 8-й щорічний Pro Bono форум PiLNet.

Ця подія є визначною для спеціалістів, які надають Pro Bono послуги для вразливих груп населення і спрямовують свої зусилля на захист прав та інтересів людини.

Українська фундація правової допомоги є членом Європейського альянсу Pro Bono. Цього року директор Української фундації правової допомоги (далі – Фундація), Микола Сіома, вже вдруге візьме участь у роботі Pro Bono форуму.

7 листопада, у рамках секції «Побудова культури Pro Bono на локальному рівні», від України виступатимуть спікери – Микола Сіома; Володимир Кольвах, адвокат; Ксенія Проконова, адвокат, і Борис Даневич. Директор Фундації, Микола Сіома, розповість про становлення та розвиток  Pro Bono в Україні, а адвокати з України  – про їхню практику Pro Bono під час подій на Майдані.

За словами організаторів Форуму, для того аби культура Pro Bono мала довготривалі позитивні наслідки, розгляд Pro Bono практик має відбуватися в межах місцевих громад та на прикладі окремих країн. Тому, серед числа інших країн, буде розглянуто конкретні приклади Pro Bono діяльності в Україні. У рамках цієї секції наголос буде зроблено на інструментах, мережах та інституціях, які наразі використовуються з метою побудови культури Pro Bono в Європі.

 

Форум грає важливу роль у підтримці розвитку Pro Bono в Європі та в усьому світі. Об’єднуючи зростаючу  спільноту, яка визнає нагальну необхідність  та важливість Pro Bono — провідних діячів з юридичних фірм, корпорацій, асоціацій, НУО – захід створює умови, завдяки яким учасники можуть розглянути та відкрити для себе найбільш ефективний вид співпраці для вирішення важливих питань соціальної справедливості.  Через участь в  інтерактивних семінарах, залучення до неформального спілкування в колі колег, а також структурованих мережевих можливостей, учасники матимуть змогу познайомитися більше з Pro Bono спільнотою та матимуть широкі можливості для налагодження подальшої співпраці, пошуку партнерів та створення альянсів, діяльність яких допоможе захищати права в усьому світі.

На Форумі  2014 року буде  зроблено наголос на дієвих інструментах, які необхідні для запуску успішної Pro Bono програми, проектів для корпоративних юристів, прав Ромів, а також використання технології для просування змін. Місцеві, європейські та глобальні проблеми, що стосуються застосування Pro Bono, будуть також внесені до порядку денного.  Крім того, на Форумі буде оголошено  переможців Європейського Pro Bono Awards PILnet.

Програма Форуму