11-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

26.11.2013

Партнери Фундації продовжують прийом фільмів для участі в 11-му Docudays UA.

Прийом заявок на участь закінчується 30 листопада 2013 року.

Реєстрація фільму — безкоштовна.

Як подати заявку на фільм для участі в 11-му Docudays UA

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документальних фільмів про права людини.

Мета фестивалю: засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем “звичайної” людини та сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людської гідності як найвищої цінності.

Традиційно всі хіти документального кіно щовесни демонструються у київському Будинку кіно під час Docudays UA – єдиного в Україні міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

Понад 20 тисяч людей приходять подивитися найкращі документальні стрічки з усіх куточків планети, а також взяти участь у дискусіях з авторами. У цей весняний тиждень до Києва приїздять визнані кіномитці, а також молоді талановиті сценаристи, режисери та продюсери з Європи, Америки, Азії та Африки.

У різні роки на фестивалі проводили майстер-класи такі відомі документалісти, як Марцель Лозінскі, Яцек Блавут, Патрік Барберіс, Сергій Буковський та багато інших.

Після завершення основного фестивалю у Києві Docudays UA подорожує країною. Щороку Мандрівний фестиваль Docudays UA відвідує близько ста українських міст й містечок.

Docudays UA входить до Міжнародної мережі кінофестивалів з прав людини.

Конкурсна програма

  • DOCU/ЖИТТЯ (у цьому конкурсі представлені повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики, в яких правозахисні проблеми розкриваються за допомогою виразних художніх засобів);
  • DOCU/ПРАВО (у цьому конкурсі представлені повнометражні документальні стрічки, в яких особлива увага приділяється розкриттю проблем у сфері прав людини, приверненню уваги до цих проблем та боротьбі за фундаментальні права і свободи);
  • DOCU/КОРОТКО (у цьому конкурсі представлені документальні стрічки, тривалість яких не перевищує 45 хв.).

Позаконкурсна програма:

  • фільми українських документалістів;
  • найкращі фільми міжнародних фестивалів документального кіно про права людини;
  • креативна документалістика;
  • ретроспективи фільмів славетних кінодокументалістів;
  • міжнародна Майстерня документального кіно;
  • спеціальні події (конференції, круглі столи, тематичні секції, майстер-класи провідних майстрів документального кіно та правозахисників, дискусії, семінари, тренінги, фотовиставки тощо).